Практичні наслідки відновлення курсу України на членство в НАТО

  • Друк
  • Email

Олександр Хара, дипломат і експерт фонду "Майдан закордонних справ" проаналізував "новий" зовнішньополітичний курс України в ефірі 5 каналу.

Експерт зауважив, що рішення Верховної Ради є безумовно позитивним кроком вперед, оскільки держава не може керуватися чимось іншим, окрім як чітко визначеною законодавством державною політикою, і тепер усі наступні закони повинні узгоджуватися з визначеним курсом. "Це надзвичайно важлива річ для формування політики, і не лише під час виборів", - зауважив пан Хара.

Наскільки Україна близька до здобуття членства в Альянсі, які чинники на це впливають, чи готова наша держава до цього взагалі - ці та інші питання так само отримали свою експертну відповідь.

 

У другій частині ефіру основною темою обговорення стали парламентські вибори у Великій Британії: чи справді консерватори мають міцні позиції, як повпливають нещодавні теракти в країні на результати виборів, у чому полягають економічні аспекти політики кожної з партій Об'єднаного Королівтсва, шотландське питання та інше.

 

 

 

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація