Версія для друку

«Безкоштовні курси української мови» підтримали захисників України в День святкування її Незалежності

Усі міські заходи в День незалежності відбувались із проекцією на події сходу, де неймовірно дорогою ціною стверджується, що ми-таки – незалежні. І представники молодшого покоління, які на площі Героїв Майдану в цей день мали змогу заповнити листівку та передати її воїнові, не дивлячись на свій юний вік, уже розуміють, якою ціною здобувається незалежність.

Така акція була проведена в рамках заходів Всеукраїнського проекту «Безкоштовні курси української мови», координатором якого в місті Кіровограді є Наталія Вельгун. «Патріотизм можна виховувати лише на реальних життєвих прикладах. І якщо дотепер це було щось далеке від дитячих сердець й незрозуміле їм, то буремні події сьогодення запалюють патріотизмом дитячі серця без будь-якого примусу з боку дорослих. Упевнена, що Небесна Сотня та Герої національно-визвольної війни стануть беззаперечним ідейним символом незалежності нашої держави», – так організатор акції коментує важливість долучення молодшого покоління до акцій, які все частіше проводяться в нашому місті.

В юних містян така нагода викликала чимало бажання творчо передати привіти воїнам, що відображено в змісті дитячих листівок. Натхненно й виважено вони виводили синьо-жовті сердечка та «Слава Україні!», запитуючи в батьків, яку ж літеру потрібно писати наступною, щоб не помилитися. Їхні старання є ніяк не меншими від дій самих воїнів. А це додає впевненості, що коріння патріотизму є досить міцним і надійним. Тож ніхто із них ніколи не вагатиметься, якого кольору має бути прапорець, сердечко, і якою мовою скажемо один одному: «Слава Україні!».

Останнє редагування Вівторок, 14 липня 2015 21:01
Loading...