Версія для друку

В Кіровограді стартує другий сезон «Безкоштовних курсів української мови»!

Всеукраїнський комітет захисту української мови другий рік поспіль успішно реалізує проект «Безкоштовні курси української мови» в Кіровограді. Проект, що виник за ініціативи народного депутата Олеся Донія, розгорнув свою діяльність по всій Україні.

Як правильно написати слово, поставити розділовий знак, звернутися до перукаря – такі питання попри свою простоту стають на заваді нашій упевненості. Адже знання та використання рідної мови вимагає від нас не лише бажання, а й певних зусиль.

На курсах української мови ви отримаєте можливість у дружній атмосфері, з цікавими людьми, без примусу й напруги вдосконалювати свою розмовну та письмову українську. Знання рідної мови – це шлях до ментальної незалежності!

Запис на курси в Кіровограді відбувається за телефоном: 099 333 68 16 (Наталія). Заняття відбуваються за адресою: вул. Острівська, буд. 2, корп. 2 кімн. 8 (ІАЦ «Перевесло»). До участі у проекті запрошуються всі охочі.

Довідково. Проект реалізується на засадах волонтерства; важливу роль відіграє ініціативність громадськості, долучення до справи регіональних осередків Всеукраїнського комітету захисту української мови.Безкоштовні курси української мови стали загальнонаціональними і функціонували минулого року в 17 містах: Житомирі, Запоріжжі, Кіровограді, Кременчуці, Калуші, Херсоні, Луганську, Києві, Сумах, Севастополі, Черкасах і Донецьку, Дніпропетровську, Вінниці, Миколаєві, Харкові та Одесі. Кіровоград до цього проекту долучився одним із перших.

Останнє редагування Вівторок, 14 липня 2015 21:01
Loading...