Версія для друку

В Кіровограді цього тижня стартує другий сезон «Безкоштовних курсів української мови»

У Кіровограді 25 вересня стартує другий сезон «Безкоштовних курсів української мови». Другий рік поспіль цей проект, що виник завдяки ініціативі народного депутата України Олеся Донія та Всеукраїнського Комітету захисту української мови, успішно реалізується в нашому місті.

Кіровоградці – не лише підтримали ініціативу діяльності курсів, а й одними з перших утілили її в життя. Тож перший рік реалізації проекту показав, що містяни дбають про чистоту свого мовлення та готові до цього докладати зусиль. Минулого навчального року охочі вивчати та вдосконалювати рідну працювали у двох групах відповідно до їхніх базових мовних умінь. По завершенню курсу – випускники отримали сертифікати.

Керівник цього проекту в Кіровограді С.Михальонок вважає надто актуальним питання вивчення рідної мови:

«Це те, чим повинен володіти кожен українець незалежно від його поглядів, переконань, місця проживання. Адже мова робить людину людиною, плем’я – народом, а народ – нацією. Зараз це питання набуло особливої ваги, тому що тільки рідною мовою формується ментальність народу і наслідки впливу культурної та мовної окупації на свідомість українців зараз є дуже тяжкими».

Відкриття другого сезону мовних курсів відбудеться 25 вересня в приміщенні бібліотеки імені Д.Чижевського (ІІІ поверх, відділ краєзнавства) о 17.30.

Про всі особливості проекту можна буде дізнатись від координатора «Безкоштовних курсі української мови» в Україні – Анастасії Розлуцької, та в Кіровограді – Наталії Вельгун. Запис на курси відбувається за телефоном: 099 333 68 16. Нас також можна знайти за адресою: вул. Острівська, буд.2, корп. 2, кімн. 8 (ІАЦ «Перевесло»).

Останнє редагування Вівторок, 14 липня 2015 20:58
Loading...