Народні обранці щодо комітету захисту української мови в місті Кіровограді

  • Друк
  • Email

Валерій Кальченко щодо комітету захисту української мови відповів, що підтримує ідею. «Головне, аби вона вписувалася в режим нашої роботи, ви ж бачте як ми працюємо, тиждень в Києві, тиждень в Кіровограді. От зараз буде два тижні вільних, і я із задоволенням пішов би на ці курси.

Я вважаю, мені особисто таке навчання потрібно. Вчора, наприклад, було моє професійне свято - день рятівника, але на сорочках написано «рятувальник», тож, цілий день з Яворівським і Немирею ми з'ясовували як правильно «день рятівника», чи «день рятувальника».

Два українських політика розділилися, рятувальник це ширше поняття, рятівник – вужче. Це як для прикладу доцільності курсів. І радив би всім відвідувати курси української мови, зокрема С. Березкіну».

Святослав Ханенко зазначив, що підтримує цей проект, і залюбки долучиться до його роботи. Необхідність таких курсів і діяльність комітету вбачає потрібними.

Андрій Табалов: «В місті Кіровограді цим рухом займається Сергій Михальонок. Ми з ним спілкувалися на цю тему, і я буду підтримувати цю ініціативу. Буквально наступного тижня всі про це почують у Кіровограді. Планується проведення, вчителями української мови, лекцій для всіх охочих. Я теж планую завітати на один із заходів, виходячи з розкладу Верховної Ради, коли я буду в Кіровограді. Я обома руками за, і активно приймати участь в цьому.

Останнє редагування Вівторок, 14 липня 2015 20:57
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація