Кіровоградські регіонали злякались української мови?

  • Друк
  • Email

З липня 2013 року в Кіровограді почали діяти безкоштовні курси української мови. Проходять заняття у приміщенні ІАЦ "Перевесло" за адресою вул. Острівська 2., корп. 2., кімн. 8.

Кіровоградці різного віку долучилися до вивчення рідної мови, і сумлінно відвідують заняття. З 18 жовтня до поліпшення своєї української долучилися й держслужбовці з кіровоградської облдержадміністрації. Працівники обласної адміністрації почали з занять за напрямком «Мистецтво ділового спілкування», і до недавнього часу продовжували регулярно відвідувати курси.

Буквально на днях вони повідомили педагогам, які проводили навчання, що не будуть більше відвідувати курси. Пояснили такий крок словами "з метою безпеки"...

Очевидно, нинішнє "ПР-віське" керівництво Кіровоградської облдержадміністрації, заборонило своїм працівникам відвідувати безкоштовні курси української мови, оскільки, керівник ІАЦ "Перевесло", в приміщенні якого проводяться заняття, Сергій Михальонок, є координатором кіровоградського Євромайдану. Крім того, в цьому ж приміщенні розташований штаб кіровоградської організації "Майдан", де проводиться збір коштів, речей та продуктів для київського Майдану.

Таким чином, люди, що висловили бажання вдосконалювати свою українську мову, позбавлені такого права і залякані. В той же час, сама місцева влада і не намагалася посприяти тому, щоб працівники державних адміністрацій покращили свою українську. Звичайно, куди ж до цього, якщо ліпше опікуватися зграями "тітушок", і витрачати кошти на їх утримання, харчування та перевозку.

Останнє редагування Вівторок, 14 липня 2015 20:55
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація