Прокуратура виявила недбале ставлення «Кіровоградгазу» до реалізації газу в балонах

  • Друк
  • Email

Органами прокуратури області проведено перевірку з питань додержання вимог законодавства при реалізації підприємством ВАТ «Кіровоградгаз» мешканцям області скрапленого газу в балонах.


Прокурорською перевіркою встановлено, що майже в кожному районі області мають місце зловживання при реалізація населенню балонного газу за пільговою ціною. Так, службові особи ВАТ «Кіровоградгаз» вносять до реєстру заміни балонів завідомо неправдиві відомості - у документах зазначаються не існуючи адреси, дані осіб, які на території тієї чи іншої сільради ніколи не проживали, або ж дані осіб, які взагалі померли. Усього по області не підтверджено реалізацію скрапленого газу в кількості 2202 балонів на суму 268,5 тис. грн..


Вказані дії працівників ВАТ «Кіровоградгазу» мали місце через недбалість та відсутність належного контролю з боку службових осіб органів місцевого самоврядування. Такі незаконні дії спотворюють реальні обсяги споживання газу мешканцями регіону та створюють соціальну напругу на ринку енергоресурсів.


На усунення виявлених порушень прокуратурою внесено подання голові Кіровоградської обласної ради. Прокуратура пропонує упорядкувати процедуру реалізації населенню газу та забезпечити належний контроль за обсягами реалізації в регіоні скрапленого газу.


Прес-служба прокуратури області

Останнє редагування Середа, 20 березня 2013 09:43
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація