Дітям продають алкоголь

  • Друк
  • Email

Не дивлячись на заборону продажу алкогольних напоїв після 22.00 години та продажу алкогольних і тютюнових виробів неповнолітнім, деякими суб’єктами підприємницької діяльності м. Кіровограда постійно порушуються норми чинного законодавства з даного питання.


Так, 15 березня 2013 року, під час проведення чергового рейду з метою профілактики правопорушень, негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі, запобігання проявам бродяжництва та жебракування, виявлення та попередження фактів продажу алкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім, який було організовано Кіровоградським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за участю представників кримінальної міліції у справах дітей Кіровського ВМ Кіровоградського МВ УМВС України в Кіровоградській області та служби у справах дітей виконавчого комітету Кіровоградської міської ради, зафіксовано 2 випадки продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.


По даним випадкам складено протоколи про адміністративні правопорушення. Продавців, які порушили закон, буде притягнуто до адміністративної відповідальності.


Під час зазначеного рейду біля одного з відомих у місті супермаркетів було виявлено неповнолітнього, який займався жебракуванням. Неповнолітнього доставлено за місцем проживання, з ним і його батьками проведено відповідну профілактичну роботу, спрямовану на недопущення повторних фактів прояву жебракування.


Прес-служба КМЦСССДМ

Останнє редагування Вівторок, 19 березня 2013 11:54
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація