В Устинівському районі існує просторовий розлом. Принаймні, на думку транспортників

  • Друк
  • Email

Якщо вірити квитку на автобус до села Інгульське маршруту «Устинівка – Березівка», в Устинівському районі між селами Ганно-Требинівка та Інгульське знаходиться просторовий розлом у кілька десятків кілометрів.


Вартість квитка згаданим рейсом з Устинівки до Ганно-Требинівки – 6 гривень, тоді як за проїзд до Інгульського, що знаходиться не більш як за кілометр далі по маршруту, пасажир віддасть уже 13 гривень. У кінцеву ж точку, село Березівка Устинівського району, від райцентру дістатися можна за 15 гривень, хоча відстань від Інгульського до Березівки – близько восьми кілометрів. Таким чином пасажири цього автобусу сплачують 7 гривень за злощасний кілометр між Інгульським та Ганно- Требинівкою та 2 гривні за наступні вісім кілометрів шляху до Березівки.


Яким чином установлено тариф – загадка. Так само загадкою лишається і питання як вимірювалася відстань між райцентром та Інгульським, оскільки в квитку значиться аж 44 кілометри. Для незнайомих з місцевістю пояснимо, що фактична відстань між зазначеними населеними пунктами, якщо рухатися згідно даного автобусного маршруту – 22 кілометри. На 44 км., зазначені в квитку можна прокататися не тільки з Устинівки до села, але й назад, «у район» як говорять місцеві.


Виходить, у фактичний кілометр між Ганно-Требинівкою та Інгульським улізло де- юре 22 кілометри. Залишається запросити Стівена Гокінга для аналізу такої просторової аномалії. Вчений, гадаємо, зрадіє – це не в космосі теорії будувати, тут усе на практиці. Виникає лише сумнів у тому, чи зможе вчений дістатися злощасного розлому. Дороги в Устинівському районі – жахливі.


До речі, на квитку стоїть позначка «КіровоградАвтоТранс». Може, вони пояснять цей просторовий розлом?

Останнє редагування Понеділок, 18 березня 2013 09:19
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація