Медаль Пушкіна за внесок у знищення незалежності України

  • Друк
  • Email

17 березня пройшло засідання політичного клубу в ІАЦ «Перевесло». В засіданні брали участь Володимир Федорович Шовкошитний політолог, письменник, громадський політичний діяч, депутат Верховної Ради І скликання, а також Лариса Іванівна Лебедівна кандидат філологічних наук, в минулому завідувач сектору мовної політики міністерства культури України.


Засідання розпочалось з обговорення резонансної події, а саме врученя Путіним медаль Пушкіна за великий внесок у збереження та популяризацію російської мови та культури за кордоном депутатам від Партії регіонів Сергію Ківалову і Вадиму Колісніченку.


Володимир Шовкошитний натякнув, що нічого тут незрозумілого немає. Росія нагороджує тих хто допомагає їй поглинути Україну. «На превеликий жаль Кідалови- Ківалови і вся ця нечесть на кшталт Колісніченка – не так вони розуміють своє громадянство в Україні. І більше того, будучи в парламенті вони дозволяють собі не просто боротися з її незалежністю, а і нищити те, що є основою держави – мови» – зазначив В. Шовкошитний. В Росії без знання мови не влаштуєшся навіть на будівництво, а в нашій країні можна все, «Папереднікі» керують областями.


Лариса Іванівна Лебедівна додала, що єдине втішає – в нас не гірше ніж в Білорусії. Адже так як знущаються над мовою в Україні, жодна поважаюча себе країна, на знущається. І ситуація в міністерстві культури тільки погіршується. «Нам потрібно будувати громадянське суспільство, коли кожна людина на своєму місці і є активною, коли кожна людини не залишить без уваги будь-яке порушення закону. Тоді буде лад в країні» – закликала Лариса Лебедівна.


Останнє редагування Субота, 16 березня 2013 17:38
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація