Версія для друку

В обласному центрі запрацював Єдиний центр УМВС України в Кіровоградській області

На виконання вимог Президента України та з метою вдосконалення і підвищення ефективності системи надання послуг МВС, створення доступних та зручних умов для реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, в Кіровограді розпочав свою роботу Єдиний центр УМВС в області.


Звернувшись до центру, громадяни можуть отримувати наступні послуги:
-дозволи на носіння, зберігання зброї та продовжувати строки їх зберігання;
-довідки про наявність або відсутність судимості;
-проведення експертиз транспортних засобів;
-здійснення реєстраційно-екзаменаційних операцій;
-оформлення документів на отримання ліцензії з надання послуг охорони майна та громадян суб’єктам підприємницької діяльності;
-отримання консультацій щодо прийняття під охорону Державною службою охорони при УМВС в області квартир та об’єктів, вартості таких послуг, а також монтажних робіт з їх встановлення.


До складу центру включено підрозділи Управління Державтоінспекції області, громадської безпеки, інформаційно-аналітичного забезпечення, науково-дослідного експертно-криміналістичного центру та відділу Державної служби охорони при УМВС України в області.


Будівлю, в якій розміщено сервісний центр, обладнано стендами з необхідною для відвідувачів інформацією. Для зручності у фойє облаштовано місце, де громадяни можуть заповнювати відповідні бланки, а також зони очікування.


Отримавши заявку на отримання необхідних послуг, працівники самостійно передають її на виконання відповідним службам центру. Тим самим, для людей значно спрощується процедура отримання необхідних їм документів, - розповідає заступник начальника Управління - начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Кіровоградській області полковник міліції Дмитро Селезньов.


Єдиний центр УМВС України в Кіровоградській області розташовується за адресою:
м. Кіровоград, проспект Інженерів, 1 А (в приміщенні відділення реєстраційно- екзаменаційної роботи ДАІ з обслуговування міста Кіровограда та Кіровоградського району).


Прес-служба УМВС області

Останнє редагування П'ятниця, 15 березня 2013 10:22
Loading...