Мітинг в честь визволення Малої Виски

  • Друк
  • Email

13 березня 1944 року в результаті жорстоких, переможних боїв Мала Виска була остаточно визволена від німецько-фашистських загарбників.
По сформованій традиції, кожного року, за участі місцевої влади та предстравників громадськості проводиться мітинг.


Цього дня його очолили: Людмила Бровченко – заступник голови Маловисківської районної державної адміністрації, Світлана Сосновська – голова Маловисківської районної ради та Олександр Ткаченко – секретар Маловисківської міської ради.


Колектив управління Пенсійного фонду України в Маловисківському районі, на чолі з Наталією Грузін – заступником начальника управління та Катериною Яковлєвою – головною профспілкового комітету управління, також взяв участь в урочистій ході та покладанні квітів до памятника Невідомому солдату, де сьогодні було багатолюдно – вдячні маловищани прийшли віддати данину пам’яті хоробним визволителям рідного міста.


Великі подвиги в захисті Батьківщини, проявлені в період Великої Вітчизняної війни Радянського Союзу славними воїнами доблесної Червоної Армії, мужніми народними месниками – червоними партизанами і всім радянським народом, увійшли в історію боротьби за порятунок не лише України, а й за порятунок цивілізації Європи від фашистських погромників, про що будем пам’ятати вічно…


Мітинг завершився хвилиною мовчання, як символ тої перемоги, яка дісталася кров’ю, біллю і втратами мільйонів людей.

Останнє редагування Четвер, 14 березня 2013 13:06
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація