Галині Пастух було "гаряче"

  • Друк
  • Email

Під час чергування на "Гарячій лінії" заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух відповіла на два дзвінки. Хоч обидва дзвінки і стосувались соціальних виплат, але порушеною проблематикою суттєво різнилися.


Ліквідатор аварії на ЧАЕС ІІ категорії із Новоукраїнки звернувся із проханням допомогти оформити пільгову пенсію. Посвідчення ліквідатора він має, але відсутні необхідні підтверджуючі документи на підприємстві, що направляло його у 1987 році у Чорнобиль. Розглядом цієї ситуації займеться обласне управління пенсійного фонду.


Інше звернення – молодої мами, яка нещодавно народила дитину і намагається отримати належні виплати – дитячі кошти за фактом народження і по догляду за дитиною до 1-го року. Складність ситуації в тому, що з батьком дитини стосунки офіційно не оформленні, чоловік хоч і зареєстрував доньку на своє прізвище, та зробив це у Полтавській області і на Кіровоградщину повертатися не поспішає, він просто зник. А Петрівський райвідділ соцзахисту (жінка живе у селі Новий Стародуб Петрівського району) вимагає довідку, яка б засвідчила, що батько не отримував кошти на дитину за місцем своєї реєстрації, тобто у Полтавській області. Допомогти жінці знайти вихід із ситуації, що склалася, Галина Пастух доручила обласному департаменту соцзахисту і Петрівській РДА.

Останнє редагування Четвер, 14 березня 2013 11:11
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація