Розбір польотів начальникам управління освіти

  • Друк
  • Email

Сьогодні в приміщенні інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського пройшло засідання "круглого столу" з проблеми забезпечення дошкільною освітою дітей міської місцевості.


На засіданні були присутні заступник голови ОДА Пастух Галина Василівна, директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Лещенко Ельза Володимірівна, директор інституту післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського Корецька Людмила Вікторівна, а також начальники управління освіти Олександрії – Димкова Любов Михайлівна, Знам’янки – Сиромятніков Володимир Іванович, Світловодська – Френкель Геннадій Юрійович, начальник Кіровоградського управління освіти – Костенко Лариса Давидівна, а також вчителі, директори шкіл та дитсадків.


Галина Василівна розпочала засідання з гасла проголошеного президентом України В. Ф. Януковичем: «Кожній дитині всебічний розвиток». Після чого начальники управління освіти звітували по охопленню дитячими навчальними закладами дітей від 3 до 6 років. Найбільше дісталось Олександрії та Знам’янці в останньої відсоток охоплення становив лише 78%.


Галина Василівна наголосила, що область повинна вийти на 95%, а керівники, які не зможуть справитись із поставленим перед ними завданням не залишаться на своїх посадах.


Також на засіданні «круглого столу» начальник Кіровоградського управління освіти Костенко Лариса Давидівна повідомила, що батьки можуть в режимі он-лайн стати в чергу на дитячий садок зареєструвавшись на сайті управління освіти Кіровоградської міської ради  та подавши електронну заявку.


Наприкінці засідання порушили питання важливості інклюзивної освіти. Інклюзивне навчання — це система освітніх послуг, що базується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання, яка передбачає навчання в умовах загальноосвітнього закладу. З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти інклюзивні освітні заклади повинні адаптувати навчальні програми та плани, методи та форми навчання, використання існуючих ресурсів, партнерство з громадою до індивідуальних потреб дітей з особливими освітніми потребами.


Галина Пастух наголосила на тому, що треба вести активну роботу серед батьків і донести той факт, що дошкільна освіта невід’ємний аспект сучасного життя та важлива сходинка в розвитку дитини.


Крившенко Андрій

Останнє редагування Четвер, 14 березня 2013 11:15
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація