Заступник голови ОДА провела засідання оргкомітету з відзначення 95-річчя з дня народження Василя Сухомлинського

  • Друк
  • Email

Сьогодні відбулося перше засідання організаційного комітету з відзначення 95-річчя з дня народження Василя Сухомлинського, яке провела заступник голови облдержадміністрації Галина Пастух. Незважаючи на те, що основні заходи з вшанування видатного вчителя- земляка проводитимуться восени, але і дата, і вклад Василя Олександровича у педагогіку заслуговують завчасної ґрунтовної підготовки.


Галина Пастух наголосила, що завчасна підготовка до відзначення цієї дати розпочалася не випадково, це дозволить відпрацювати ті питання, які не враховані в обласному плані заходів. До того ж, уже вкінці березня відбудеться з’їзд молодих вчителів, що також приурочений 95-річчю Сухомлинського, тому підготовці до цього заходу члени оргкомітету також приділили свою увагу. Зліт молодих вчителів розпочнеться у Кіровограді 27 березня урочистостями в театрі ім. Кропивницького, цього ж дня молоді педагоги побувають в Олександрійському коледжі ім. В.Сухомлинського та на батьківщині великого Учителя у Павлиші. А потім – 3 дні у Києві з дуже насиченою і цікавою програмою, де будуть конкурси, екскурсії, зустрічі із відомими людьми, і не лише освітянами.


Іще один важливий захід, який заплановано на осінь – Міжнародна науково-практична конференція, приурочена до 95-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського. За її підготовку і проведення на рівні ОДА відповідають департамент освіти, а також Онуфріївська райдержадміністрація. Під час обговорення цієї теми під пильну увагу потрапило питання фінансування заходу, для якого з обласного бюджету буде виділено близько 82 тис. грн. – це кошти і на друк методичної літератури та виготовлення сувенірної продукції, і на організаційні заходи. Проаналізовано також й інші організаційні питання, зокрема, що стосуються інформаційного супроводу заходу обласним телебаченням, виготовлення сувенірної продукції, яку можуть підготувати місцеві народні умільці, або й навіть діти, які займаються у відповідних гуртках, а також йшлося і про участь районів області на рівні шкіл, для яких завчасно буде проведено обласний конкурс- огляд.


Не менше уваги було приділено і власне Павлиській школі, де вчителював Василь Олександрович Сухомлинський. Про стан навчального закладу та його готовність зустрічати іноземних гостей проінформував голова Онуфріївської райдержадміністрації Валерій Палій.

Останнє редагування Середа, 13 березня 2013 15:36
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація