Дорослий «Маленький принц» від юних акторів (ФОТО)

  • Друк
  • Email

У віторок о 17-30 в приміщенні Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбулася прем’єра вистави «Маленький принц» за творчістю А. де Сент-Екзюпері. Ролі виконують вихованці Молодіжного клубу «Імідж» ОЦДЮТ.


Юні актори, середній вік яких – 10-12 років, готували цю постановку протягом чотирьох місяців. Режисер вистави Андрій Жаров запропонував глядачам нове, «етюдне» і часто зовсім не дитяче прочитання відомої казки француза – тут ви не знайдете знаменитої фрази «Ми відповідаємо за тих, кого приручили» та наївно-дитячих поворотів а-ля Буратіно. Це вистава серйозна і доросла. Вистава, про сім смертних гріхів. «Ця постановка «Маленького принца», говорить режисер, у мене не перша. Я ставив різні варіанти казки, адже вона дозволяє це робити але дана робота, певно, найбільш доросла. І орієнтована вона не на дітей, а на їхніх батьків. Батьки прийдуть до залу, поглянуть, відчують і на одному з життєвих віражів уже оберігатимуть дитину від неправильного кроку, відповідатимуть за «тих, кого приручили».


«Діти, разом зі мною пережили «Маленького принца», відчули його. Це відчуття ми й виносимо на суд публіки», говорив Андрій Жаров перед прем’єрою. Глядацький суд виніс свій вердикт: «Браво!».


Володимир Кондрашов
Фото автора

 

Останнє редагування Середа, 13 березня 2013 13:11
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація