«Северный пушной зверек» та «Деліріум» представлятимуть Кіровоградщину на Чемпіонаті України з «Що? Де? Коли?»

  • Друк
  • Email

10 березня 2013 року в Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості відбувся фінальний етап Молодіжного Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Право приймати участь у ньому отримали 10 кращих команд за результатами попередніх етапів.


З перших турів лідерство захопили 2 команди, які тренуються в Кіровоградському обласному ЦДЮТ і представляють Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка (збірна команда «Северный пушной зверёк», капітан Олександр Гергардт) та Кіровоградський Національний технічний університет (збірна команда «Деліріум», капітан Богдан Куц).


До речі, команда «Северный пушной зверёк» тиждень тому гідно представляла область у Львові на І Універсіаді України з інтелектуальних ігор (Кубок України з «Що? Де? Коли?» серед студентських команд вузів), що є результатом системної роботи керівництва педагогічного університету на чолі з ректором Семенюком Олегом Анатолійовичем з інтелектуального розвитку студентів вузу.


Не став винятком і обласний чемпіонат, де команда Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка посіла перше місце. Срібними призерами стала команда «Деліріум», бронзовими – команда «SID» Кіровоградської льотної Академії Національного авіаційного університету (капітан Віталій Виходцев).


Право представляти область на Чемпіонаті України з «Що? Де? Коли?» в Одесі 1-2 травня 2013 року отримали команди «Северный пушной зверёк» і «Деліріум».


Валерій Кизименко

Останнє редагування Вівторок, 12 березня 2013 13:31
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація