Розлучена мати має право на підвищену податкову соціальну пільгу

  • Друк
  • Email

Податкова соціальна пільга дає можливість платнику податку зменшити оподаткування загального місячного доходу, отриманого у вигляді заробітної плати від одного роботодавця.
Податковим кодексом України встановлено, що платник податку, який вважається одинокою матір’ю (батьком), має право на податкову соціальну пільгу у розмірі, що дорівнює 150% суми пільги (у 2013 р. – 860,25 грн.) у розрахунку на кожну дитину віком до 18 років.


При цьому граничний розмір заробітної плати, яка дає право на отримання податкової соціальної пільги, визначається як добуток суми, визначеної в абзаці першому пп.16.4.1 п.169.4 ст.164 Податкового кодексу (у 2013 р. – 1610 грн.), та відповідної кількості дітей.


Для отримання пільги на дитину (дітей), такому платнику податків необхідно подати за місцем роботи: заяву про застосування пільги; копію свідоцтва про народження дітей; копію паспорта.


Для застосування податкової соціальної пільги одинокою матір’ю (батьком) вважається особа, яка на момент застосування роботодавцем пільги, маючи дитину (дітей) не перебуває у шлюбі, зареєстрованому згідно із законом.

Останнє редагування Вівторок, 12 березня 2013 12:54
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація