У лікарнях Кіровоградщини не вміють працювати з киснем

  • Друк
  • Email

П’ятеро посадовців притягнуто до адміністративної відповідальності, решті керівників видані обов’язкові для виконання приписи на усунення порушень правил охорони праці, виявлених за результатами перевірок у лікувальних закладах області, передає «Весь Кіровоград».


Перевірки медичних закладів, які використовують кисень, здійснюються відповідно до плану роботи Держгірпромнагляду України на 2013 рік посадовими особами теруправління у Кіровоградській області.


Суттєві зрушення за останній рік відбулися у забезпеченні медичних закладів киснем відповідно до встановлених норм та правил безпеки. Слід відзначити, що в Бобринецькому, Добровеличківському, Долинському, Маловисківському, Новоархангельському, Новомиргородському, Новоукраїнському, Олександрівському, Онуфріївському районах, а також пологовому будинку № 1 міста Кіровограда запроваджено замість використання кисню в балонах більш сучасні та безпечні технології - кисневі концентратори.


У пологовому будинку № 2 ім. святої Анни міста Кіровограда, комунальному закладі «Центральна міська лікарня», Кіровоградському обласному госпіталі інвалідів Великої Вітчизняної війни, обласній дитячій лікарні, Новоукраїнській районій лікарні, МК Лікувально-профілактичний заклад міська лікарня №1 міста Олександрії, Олександрійській центральній районній лікарні, КЗ «Кіровоградський обласний онкологічний диспансер» відсутні дозволи на виконання робіт та експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки.


У стаціонарі № 1 КЗ «Центральна міська лікарня», МК Лікувально-профілактичний заклад міська лікарня №1 міста Олександрії, Олександрійській центральній районній лікарні балони експлуатуються у відділеннях, що становить загрозу життю та здоров`ю працівників, пацієнтів і відвідувачів.


Перевірки за участі фахівців триватимуть, оскільки питання безпеки під час використанні кисню залишається актуальним і надалі.


Джерело:Кіровоград.Коментарі

Останнє редагування Вівторок, 12 березня 2013 11:26
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація