Дошкільні заклади – це важливо!

  • Друк
  • Email

Сьогодні відбулася прес-конференція директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту ОДА Лещенко Е. В. на тему: "Розвиток освітньої галузі області. Стратегічні завдання у галузі освіти крізь призму нових соціальних ініціатив Президента України".


Лещенко Ельза Володимірівна в першу чергу наголосила на важливості дошкільної освіти. В Україні дошкільною освітою охоплено 90% дітей від 3 до 6 років, в той час як в Кіровоградській області ця цифра становить приблизно 80%. Наразі найменші показники демонструють Устинівка та Світловодськ. Цей результат пов’язаний з рядом проблем: це і наявність відповідних умов, і мала кількість дітей (стовно сіл), і з свідомістю самих батьків.


В місті Кіровоград інша проблема – перенасичення. На черзі перебуває 430 дітей. Наразі в деяких групах ДНЗ близько 20 – 25 дітей, коли законодавством передбачено лише 15. Тому влада планує відкривати дитсадки в приміщеннях шкіл. А стосовно сіл – наполегливо рекомендує головам сільських рад забезпечити умови необхідні для відвідування ДНЗ, наприклад виділити окремий автобус для перевезення дошкільнят.


Також Лещенко Е. В. наголосила, що законодавством України передбачено – до 3 років батьки мають право бути з дітьми і не віддавати їх в дошкільні заклади. Після трьох років, якщо дитина не відвідує ДНЗ – це розглядається як недбале батьківство. Психологи акцентують увагу на важливості відвідування дітьми ДНЗ так як в свідомості дитини відкладається прагнення до знань та формується свідоме ставлення до школи.


Лещенко Е. В. додала, що у зв’язку з таким серйозним ставленням до дошкільної освіти в Україні тепер буде проходити конкурс на звання «Вихователь року».

Останнє редагування Понеділок, 11 березня 2013 16:29
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

1 коментар

  • Коментувати льоха Понеділок, 11 березня 2013 17:06 Автор льоха

    Почему же помещение садика возле 13 школы занимает еврейская какая-то ерунда? может пускай они переберутся в синагогу. А садика откроют заново?????

Додаткова інформація