Версія для друку

В Аджамці Кіровоградського району «відновили» не зовсім той маршрут

Відміна найзручнішого для жителів Аджамки, що в Кіровоградському районі, маршруту «Кіровоград – Нововолодимирівка» спричинила низку проблем. Маршрут, яким місцеві добиралися на роботу до обласного центру і ввечері назад виявився невигідним перевізникові – «Автобусному паркові 13527». З 18 лютого договір за маршрутом було розірвано.


Як повідомили представники перевізника, маршрут був невигідним через велику кількість пенсіонерів, що ним користувалися. Дотації, звісно ж, «Автобусному паркові» поверталися невчасно. Перевізник повідомив також, що не зацікавлений у відновленні маршруту, яким вдень користувалися більше сотні осіб – не вигідно. Однак, місцеві жителі стверджують, що перевізник вніс «ноу-хау», так званий «пільговий день» – лише у вівторок пенсіонери могли безкоштовно користуватися автобусом. Зважаючи на це, виникають сумніви у нерентабельності маршруту.


Пильна увага до проблеми місцевих ЗМІ змусили владу якось вирішити ситуацію. У понеділок на апаратній нараді в ОДА було повідомлено, що маршрут відновили. Однак, як виявилося, відновили «не зовсім» – під потреби жителів підлаштували ПАЗик з маршруту «Кіровоград – Червоний Яр». Тепер просто заїжджає до Нововолодимирівки і частіше зупиняється в Аджамці.


Таким чином, проблему не вирішено, але про вирішення відзвітовано: старий новий автобус значно менший за той, що був на попередньому маршруті, до того ж, уже з початкової точки практично усі місця в салоні зайнято – люди просто не можуть втиснутися в набитий автобус зранку. Сумніви у «покращенні» маршруту підігріває і той факт, що договір з перевізником («Автобусний парк 13527») «Кіровоград – Червоний Яр» закінчується 23 березня і про продовження його дії поки мови не ведеться.

Останнє редагування Четвер, 07 березня 2013 13:30
Loading...