Версія для друку

Повна зала глянцевих дівчат

На початку березня виповнилося два роки кіровоградській приватній галереї «Єлисаветрад»(власник-Микола Цуканов).Тут недешево(по кілька тисяч) продаються полотна місцевих художників,переважно пейзажі та натюрморти, а також розгорнуто експозицію під назвою «Без бумажки ты букашка». У вітринах представлено різні фото,довідки, шкільні табелі, акти, протоколи,посвідчення особи , дипломи з часів старого Єлисаветграда до фіналу радянської епохи. Я там на віньєтці впізнала ректора педінституту,що вчив мого батька, а моя колега - колишнього начальника її мами. Збереглися і сліди нетривалого існування нашого обласного центру під іменем Зінов`євськ-папери установи під назвою «Зінбуряксоюз».


В іншому залі в день народження галереї відкрилася виставка робіт фотохудожника Глафіри Ковальової. Сама вона з Кіровограда,за освітою бухгалтер,тепер працює в Києві. Практично всі фото-це жіночі портрети в стилі гламур і глянець.Такими зазвичай ілюструють «чоловічі» журнали та видання про стильні зачіски і модний макіяж. Панянки далеко не тургенєвські, а здебільшого «вамп».Серія знімків,судячи з підписів,була створена під враженням від роману Михайла Б Булгакова «Майстер і Маргарита».Назва виставки «Невидима камера» є явним перебільшенням-моделі на зображеннях камеру ще й як бачать і часто відверто позують.


Дівчат «як з картинки»багато було і залі-приїхала велика група столичних друзів головної героїні вернісажу. Чимало на виставку прийшло і хлопців,а в рамці на стіні- всього один. І то,як зізналася автор фото, вона зафіксувала його лише за його довге густе волосся.


Від багатьох подібних цей вернісаж відрізнявся відсутністю довгих промов і постійним музичним супроводом. Це були спокійні атмосферні композиції в стилі лаунж.Їх теж виконували хлопці з Києва.


Зоряна Гвер

Останнє редагування Четвер, 07 березня 2013 12:14
Loading...