Сергій Михальонок: Для кращого життя не потрібно народу «викручувати руки»

  • Друк
  • Email

Я дивлюся на майбутнє лише позитивно, з надією на краще. Вірю, що інтереси народу, від задоволення базових першочергових потреб, таких як: їжа, одяг, житло, елементарна медична допомога, врешті стануть можливими для кожного громадянина нашої країни. А суцільне розчарування, яке чути від більшості містян, які приходять і скаржаться в нашу громадську приймальню, нарешті вичерпаються і ми житимемо спокійно та в достатку. На сьогодні – це мрії, тому ми намагаємося на своєму рівні робити все задля швидшого результату, який задумали втілити найближчим часом.

Закономірно, що розчарування породжує масовий попит на популізм. Тому людей намагаються досі годувати різними історіями. Але погляньмо на досвід історичних поразок українських еліт, і не робімо помилок. Влада, обрана на хвилі Майдану, має усвідомлювати, що Україна це не її підприємство з написом «приватна власність». Для прикладу, нещодавно активісти «Народного контролю» Кіровоградщини разом із небайдужими громадянами боролися проти бездіяльності ВАТ «Кіровоградгаз». Ми відстоювали інтереси містян, які залишилися без теплопостачання, так як ВАТ «Кіровоградгаз» відключило теплопостачання для чотирьох котелень міста, у розпал опалювального сезону 2017/2018 року. Людей позбавили тепла без жодної законної підстави чи-то відповідної ухвали суду. Ось таке ручне управління, де нехтуються принципи гуманності, негативно впливає на соціальну мораль і на довіру до керівництва структурних державних одиниць. 
Нам навіяли безальтернативний формат майбутнього без якого ми не ви живемо. Нам намагаються навязати єдиний сценарій, на прикладі, боротьби з корупцією. «Фількіна грамота», не більше. В Україні, на сьогодні, боротьба з корупцією, як бої без правил, з порушенням законодавства, моралі і здорового глузду. Коли влада і бізнес для більшості чиновників в одному синонімічному ряді, то бачимо «вибіркове політичне переслідування», де «чужі» і «свої» дискредитують боротьбу проти корупції. Продажність, хабарництво наскільки зрости в Україні, що олігархів має, врешті, наздогнати справедливе судове покарання із блокуванням головних артерій незаконного збагачення.
Зараз напрочуд важливо, щоб відбувалися видимі для суспільства результати у сфері боротьби з корупцією. Відсутність покарання корупційної еліти підриває довіру, без якої реформи неможливі. Щодо корупційних злодіянь позиція «Народного контролю» чітка – топ-хабарники мають сидіти довічно. Часто ті, хто у керма влади забувають, що ми всі в одному човні. Частинку структурних реформ вже зроблено, однак потрібно ще багато. Якщо ми у таких умовах не зможемо демократично дійти згоди, ми не зможемо рухатися вперед. І чи буде тоді Україна?
Ми вимагаємо об’єднання демократичних сил, задля прогресу, а не регресу.

 

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація