Найбільша подія для IT Кропивницька

  • Друк
  • Email

У Львові за тиждень стартує найзначніша IT - подія  країни. Це одна з найочікуваніших IT-подій в Східній Європі, яка триватиме з 30 вересня по 2 жовтня. Ця подія стала глобальнішою і повністю англомовною, і обіцяє прийняти 2000 учасників на чотирьох різних потоках.

Цьогорічна Lviv IT Arena – уже третя, і тепер, вона розширює свої кордони далеко за межі України. Серед учасників конференції – понад 60% іноземців, а спікери представлятимуть переважно Західні ринки та бізнеси. Конференція повністю англомовна і розділена на три потоки: Product, Business та Technology, які зосереджені на різних аспектах ІТ-сфери.

Бізнес-потік охопить найгарячіші питання, які цікавлять як невеликі компанії, так і лідерів галузі. Відвідувачі зможуть дізнатися про унікальні продукти, стартапи і тенденції аутсорсингу, а також отримати поради успішних засновників. Конкурс стартапів познайомить гостей із найкращими проектами, які презентуватимуть перед міжнародними інвесторами.

Продуктовий потік охопить головні теми розробки продуктів, як-от проектування послуг, design thinking, і перехід до продуктової компанії. Ми обговоримо аналіз підприємства, забезпечення якості, тенденції управління проектами, а також брендинг та візуалізацію даних.

Технологічний потік складатиметься із двох частин; перша - це дискусійна платформа для ІТ-фахівців на різні гарячі теми як-от data science та штучний інтелект, мобільні додатки та wearables, великомасштабні системи, соціальні мережі і мережево-орієнтовані організації, біоінформатика, смарт-робототехніка, автономні транспортні засоби, IoT, місця, люди, і послуги. Друга частина – це серія семінарів і bootcamp-ів для отримання практичного розуміння трендів та їхнього застосування.

Серед спікерів Lviv IT Arena – міжнародні експерти із Microsoft, Clever Cloud і Deloitte Digital. Конференція відбудеться в одному із найперспективніших IT-центрів у Східній Європі і спрямована на ефективний нетворкінг та міжнародну співпрацю. IT-галузь України має величезний потенціал, і Lviv IT Arena - вдале місце для пошуку нових партнерів, інвесторів та клієнтів.

"Ми маємо амбітну ціль перетворити Львів бізнес хаб ІТ-галузі Східної Європи. Саме Lviv IT Arena допоможе нам налагодити міжнародну співпрацю і розказати про наше місто і його ІТ-потенціал не лише в Україні, але й далекого її межами. - говорить Степан Веселовський, CEO Lviv IT Cluster, співорганізатор Lviv IT Arena.

Більше про конференцію, квитки, спікерів та розклад події – у нас на сайті http://itarena.lviv.ua/

 

 

Придбати квиток можна тут http://itarena.lviv.ua/#ticket

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація