У Кропивницькому облаштують притулок для безпритульних тварин

  • Друк
  • Email

Члени виконавчого комітету міської ради Кропивницького одноголосно погодили рішення щодо затвердження орендної плати у розмірі 1 гривні на рік за приміщення, у якому буде облаштується притулок для безпритульних тварин громадської організації «Щасливий пес».

Відповідно до прийнятого рішення виконкому, із 12 серпня 2016 року громадська організація сплачуватиме за оренду території по вулиці Ливарній,  на якій розташовано кілька нежитлових приміщень, одну гривню на рік впродовж наступних трьох років. Така плата обумовлюється тим, що «Щасливий пес» - це неприбуткова громадська організація. Окрім того, ремонти в занедбаних приміщеннях робитимуться силами громадських активістів.

В головному управлінні житлово-комунального господарства планують також придбати транспортний засіб для відлову безпритульних собак. Наразі тривають тендерні процедури закупівлі такого автомобіля. Все це допоможе місту ефективніше реалізовувати заходи прийнятої програми регулювання чисельності безпритульних тварин у Кропивницькому на 2016-2020 роки.

 

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація