Версія для друку

У Кропивницькому завершується капітальний ремонт гідроспоруди на Інгулі поряд з Михайлівським мостом.

На сьогодні вже завершено роботу над двадцятиметровим заднім пандуром і ведуться роботи із підготовки монолітної бетонної основи переднього пандура з облаштуванням зуба дамби. Про це повідомив начальник управління капітального будівництва міської ради Віктор Ксеніч. 


Крім того, звернув увагу начальник управління, вже встановлені нові шандори і їх наразі для герметичності обв'язують гумовими ущільнювачами. Два крайніх шандори будуть обладнані механічним підйомником. Активно ведеться підготовка і до завершального етапу реконструкції — введення ін'єкцій з цементно-вапняного розчину під тюбінг, щоб заповнити порожнини під ним. Проведений комплекс робіт вже дав можливість дещо спустити із водосховища ТЕЦ воду, яка піднялася там на максимальний рівень.


Після виконання всіх будівельних робіт відбудеться повний благоустрій навколишньої території, будуть демонтована тимчасова дамба, вивезене будівельне сміття. Березі річкиі вже звільнили від намулу, який проходив тут процедуру осушення, засипали полігон чорноземом, планують та облаштовують доріжки у сквері.

 

За матеріалами прес-служби КМР

Loading...