Версія для друку

Люди на місцях мають знати, що не залишаться сам на сам із чиновницькою бездіяльністю, – Михальонок

Сергій Михальонок, керівник кіровоградського обласного осередку партії «Народний контроль»  розповів про діяльність у регіоні, роботу громадської приймальні, плани та перспективи.

kirov

– Як довго працює осередок «Народного контролю» у вашому регіоні? В яких напрямках розвиваєте роботу?

– У квітні цього року минув рівно рік,  як осередок «Народного контролю»  розпочав свою діяльність  на Кіровоградщині. Зазвичай, до нас звертаються містяни, коли вирішення їхніх питань –  чи  міською владою, чи комунальними службами – блокується або відтягується на невизначений час. Від  початку роботи «Народного контролю» наші активісти також зіштовхнулись із небажанням влади коментувати і вирішувати конкретні задачі. Але, переконаний, із вирішення,  здавалося би,  маленьких проблем, що оточують нас щоденно, ми поступово допомагаємо людям «достукатися» до чиновників.

– Які 2-3 головні досягнення у роботі маєте за цей час?

– Для нас передовсім важливо, щоб у нашому місті була керована ситуація. Ми бачимо суцільний хаос в управлінні нашого регіону.  Вислухавши жителів Кіровограда, ми вимагатимемо  дотримання обов’язків чиновниками, які на них були покладанні виборцями. Завдяки нашому втручанню близько 300 військових отримали законні земельні наділи в районі Лелеківки, людям нарешті почали лагодити дахи та розбиті прибудинкові дороги. Переконаний, кожен городянин повинен мати змогу спілкуватися відкрито та бути почутим.

– Як працює депутатська приймальня лідера «Народного контролю» Дмитра Добродомова у Кіровограді?  З якими питаннями приходять люди? Як їм допомагають?

– У Кіровограді громадська приймальня діє уже три місяці. До нас звертаються із питаннями щодо бездіяльності  влади, правоохоронних органів, зловживань чи корупційних дій чиновників. Так, ми підготували подання  щодо причетності перших осіб міністерства юстиції до кадрової корупції та призначення на посаду начальника обласної юстиції Кіровоградського регіону, звернення про корупційні схеми, які мають місце в Державному дослідному господарстві,  щодо неправомірного використання землі основних виробничих фондів та маніпуляцією з фінансовою звітністю в Бобринецькому районі  Кіровоградської області.

Основна наша мета – допомогти людям, які роками оббивають пороги чиновників,  надати суспільного розголосу проблемі та досягти її вирішення.

Тому, запрошуємо на прийом у нашу приймальню за адресою: вулиця Острівська, 2, корпус 2, офіс 8. Чекаємо Вас щовівторка із 12:00 до16:00, телефонуйте  за номером – (0522) 27-02-65

– Як на місцях люди сприймають події на головній «політичній арені» країни?

– Українці вкотре стикнулися з тим, що ті, хто пройшов до влади, – це прислужники олігархів, всі їхні так звані реформи – лише на словах. Люди бачать, що більшість чиновників і далі дбають про особисте збагачення. А вирішення проблем звичайних українців, як того вимагають їх посадові обов’язки, відкладаються обіцянками-цяцянками в довгий ящик. Саме тому, як свідчать опитування, і довіра до «Народного контролю» як нової політичної сили  зростає.

– Які завдання та плани на майбутнє?

– Кожен на своєму місці повинен якісно робити свою роботу.  «Народний контроль» активно реагує на всю протиправну діяльність чи в Парламенті, чи в області, чи в місті, – озвучуємо проблему і боремося з нею.  Результати нашого втручання говорять самі за себе. Щомісяця до команди «Народного контролю» на Кіровоградщині долучаються нові активні люди. Ми маємо довіру людей і ми продовжуватимемо  працювати виключно на користь містян. Головне, щоб люди могли працювати і жити в чесних умовах.

 Ми розвиваємо наші партійні осередки, які вже існують майже в усіх районах області, ми висвітлюємо корупційні схеми, ми волонтеримо. Наша діяльність в регіоні – це процес щоденної складної і рутинної роботи. Ми своєчасно, безкомпромісно та правдиво змушуємо  владу працювати чесно!

Loading...