Куди повести дітей в Кіровограді

  • Друк
  • Email

Анонс масових заходів обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка

з 27 червня по 3 липня 2016 року

 

 

У відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам діє книжкова виставка «Оберіг нашої державності».

27 червня о 10 годині у відділі естетичного спрямування та організації змістовного дозвілля користувачів у рамках роботи творчої майстерні «Талановиті пальчики» відбудеться майстер-клас «Українська вишиванка».

27 червня об 11годині у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних пологу користувачам буде проводитись вікторина «Конституційні права та обов’язки».

Протягом тижня у відділі підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам діятиме книжкова виставка «Оберіг нашої державності».

Під час шкільних канікул відділ підліткового читання та інформаційно-консультативних послуг користувачам пропонує юним читачам цікаво провести своє дозвілля. На вас чекають найсучасніші новинки літератури українських та зарубіжних письменників, представлених на книжковій виставці «Ура! Новинки!». Протягом літа користувачі відділу зможуть переглядати бібліотечний інформаційний компас періодичних видань «Журнальна феєрія». Отож, приходьте читати та пізнавати!

 «Бібліотечний клуб читання та розваг «Сонячний промінчик на книжковій полиці» за сприяння програми «Активні громадяни», що її впроваджує Британська Рада в Україні. Діти та їхні батьки  дуже гарно проводять свій вільний час: грають в розвиваючі ігри, читають книги та журнали.

Працівники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати відділ кожної неділі з 12 до 15 години. Гарний настрій, живе спілкування, порозуміння та єднання вашої родини гарантовано.

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація