У Кіровограді накрили сепаратистів

  • Друк
  • Email

На Кіровоградщині СБУ припинила діяльність інтернет-пропагандистів сепаратизму

Показується новороссия-1.bmpСпівробітники Служби безпеки України у червні 2016 року припинили діяльність двох адміністраторів антиукраїнських груп у популярних соціальних мережах.

Адміністратори активно долучали мешканців регіону до антиукраїнської діяльності та спонукали їх до наповнення груп відповідними сепаратистськими  матеріалами.

Служба безпеки України оголосила офіційні застереження про неприпустимість протиправної поведінки. Роботу деструктивних спільнот заблоковано, а контент видалено без можливості відновлення.

Якщо вам стали відомі факти розповсюдження сепаратистського контенту в мережі Інтернет, просимо звертатися до УСБУ в Кіровоградській області за телефоном «гарячої лінії»(522) 36-13-06 або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

За кожним отриманим повідомленням співробітники СБУ оперативно вживатимуть заходи правового реагування відповідно до чинного законодавства. Анонімність відправникам звернень гарантується.

 

Прес-група УСБУ в Кіровоградській області

 

Останнє редагування П'ятниця, 10 червня 2016 13:32
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація