Версія для друку

У п'ятницю кіровоградці долучаться до глобального мітингу "Стоп Путін"

У п'ятницю, 10 Червня 2016 року, о 19:00, українська громада Європи, Канади і США збирається на глобальний мітинг. До неї долучаються і кіровоградці, які планують зібратися на головній площі міста. Детальніше слідкуйте тут

«Ми просимо усіх вас долучитись до нашої акції, щоб весь світ почув нас: ми хочемо спинити вбивства наших людей на сході України – на Донбасі. З різних джерел (від українських мас-медіа до звітів ОБСЄ) надходить інформація про те, що ситуація на Донбасі загострилась. Що Росія і підтримувані нею проросійські озброєні формування не виконують мінських угод» - розповідають в  Stop Putin's War In Ukraine: Global event..

"За останні дні – щодня є вбиті і поранені громадяни України, і не тільки військовослужбовці: від постійних обстрілів страждають і місцеві мешканці, серед яких є діти. Серце болить, немає сил дивитись на те, що там відбувається, а совість не дозволяє залишатись осторонь. До нашої акції підключились вже багато громад з різних країн. Ми впевнені, що разом зможемо зупинити російську агресію проти України. Просимо нас підтримати, бодай просто вийти і постояти поруч з нами, щоб продемонструвати незгоду з політикою Росії. Ми сподіваємось на вашу допомогу і підтримку, на допомогу всіх, хто хоче зберегти життя українців на Добнасі» – продовжують далі організатори.

Організатори висувають наступні вимоги:

1 - Повне виведення назад у Росію військ і військової техніки

2 - Посилити (збільшити) спостережну місію ОБСЄ і подовжити її роботу до 24 годин на добу. Допустити місію ОБСЄ до частини українсько-російського кордону який Україна тимчасово не контролює. Оскільки мінські угоди не виконуються з боку Росії, за ocтанні дні маємо різке погіршення ситуації на Донбасі на лінії розмежування, щодня, на жаль, є загиблі і поранені і кількість міняється.

3 - Продовжити санкції проти Росії, оскільки Росія не виконує мінських угод. Через Російськy агресію на сході України посилюються обстріли, гинуть українські військові і мирне населення.

 

Loading...