Версія для друку

У Кіровограді формують масштабну базу донорів

У Кіровограді стартував масштабний онлайн-проект з формування бази донорів «Врятуй життя за хвилину».


Основна ціль – зібрати до півтисячі контактів потенційних донорів, які зможуть у будь-який час прийти і здати кров тим, хто потребує переливання, повідомили Новинам Кіровоградщини в регіональному осередку Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Фундація регіональних ініціатив».


Вже відгукнулися більше 130 кіровоградців, які заповнили анкету і згодні поділитися своєю кров’ю з хворими.


«Питання донорства крові є як ніколи актуальним у нашому місті. Бійці АТО, матері після пологів, діти хворі на лейкоз, люди після важких травм – ось основні категорії людей, яким найчастіше потрібна донорська кров. На сьогодні не існує достатньо великої бази донорів у Кіровограді і коли з'являєтсья потреба у крові, далеко не завжди вдається знайти її. Цей проект є вирішенням цієї проблеми. Кожен містянин зможе звернутися і отримати цю допомогу. Тож не залишайтеся байдужими. Ви дійсно можете врятувати чиєсь життя», – наголошує координатор проекту Дмитро Бабак.

 

Нагадаємо, раніше активісти вже провели три хвилі всеукраїнської акції зі збору крові «Допомогти може кожен». За цей час сотня кіровоградців стали донорами і здали для потреб хворих понад 40 літрів крові.


Для того, щоб потрапити в базу, треба заповнити анкету goo.gl/CXBH8b.


Офіційна сторінка заходу https://vk.com/fri_donor

 

Loading...