На Кіровоградщині вроповаджують пілотний проект "Молодіжний парламент"

  • Друк
  • Email

На Кіровоградщині за сприяння Фонду Ганса Зайделя (Німеччина) впроваджуватиметься пілотний проект "Молодіжний парламент"

Протокол намірів про реалізацію цього проекту підписали в обласній державній адміністрації керівник Фонду Ганса Зайделя в Україні, Республіці Молдова та Румунії Даніель Зайберлінг, перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, перший заступник голови обласної ради Юрій Гугленко та директор обласного "Інформаційно-ресурсного центру" Ірина Жарова.

Впроваджуватиметься проект у 2016-2018 роках, повідомили Перевесло в Управлінні  інформаційної  діяльності КОДАн має на меті створення єдиної системи залучення молоді до процесу реформування органів місцевого самоврядування, розвитку громадянського суспільства та молодіжного руху, а ця система, у свою чергу, сприятиме прозорому, демократичному і перспективному розвитку умов життя регіону за рахунок втілення нових програм та ініціатив. Проектом передбачається відкриття в області молодіжного Центру стратегічних ініціатив, який стане публічним майданчиком, та створення молодіжного парламенту – колегіального органу, що об’єднає продуктивним інтерактивним навчанням і плідною роботою значну кількість молоді.

 Керівник представництва Фонду в Україні Даніель Зайберлінг теж наголосив на важливості такого навчання, адже, судячи з досвіду інших країн, молоді люди, які пройшли через молодіжний парламент, через теоретично-рольові заняття та прийняття практичних рішень, "зовсім іншими очима дивляться на політичну реальність у своїй області, своєму місті". Ми прагнемо до того, зазначив він, щоб молодь брала активну участь у прийнятті політичних рішень – і не лише на рівні громади, а й вище. Щоб вчилася з розумінням сприймати політичні погляди іншої людини (свого опонента), адже в масштабах міста чи масштабах країни – ми всі "в одному човні".

– Наші результати в інших країнах виправдали такий підхід, – зазначив Даніель Зайберлінг. – Тому ми сподіваємось на успішну реалізацію проекту і тут, у Кіровоградській області. І теж очікуємо позитивних результатів. 

На Кіровоградщині 
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація