Версія для друку

У Кіровограді стартує стартує ІІ Бібліофест «Запрошуємо до країни Читалії!»

1 червня  стартує ІІ Бібліофест «Запрошуємо до країни Читалії!».

 

1 червня працівники обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка пропонують всім дітям та їхнім батькам взяти участь у заходах ІІ Бібліофесту «Запрошуємо до країни Читалії!», присвяченому Міжнародному Дню захисту дітей.

Розпочнеться Бібліофест о 10 годині ігровою програмою для найменших «Казкові диво мандри» та ерудит-конкурсом «Чарівний світ казок».

Об 11 годині буде проведено розважальну програму для  школярів «Абонемент під відкритим небом на вулиці читаючих дітей», в рамках якої юним читачам буде запропоновано пройти літературний лабіринт «З книгою в країну пригод», а також взяти участь у різноманітних іграх та розвагах.

О 12 годині відбудеться театралізоване дійство «Маленька країна – країна дитинства, де сонечко світить і казка живе». Наймолодші учасники бібліотечної студії «Арт-світ» подарують відвідувачам бібліотеки яскраві творчі номери та незабутні враження. Спеціальними гостями свята стануть вихованці народного художнього колективу театру-студії «Маска» КіровоградськогоОЦДЮТз ігровою програмою «Бременські музиканти». 

         З 13.00 всі бажаючі зможуть взяти участь у серії майстер-класів «Щасливе дитинство», а саме: з виготовлення вітальних листівок «Моє кольорове літо», «Кольорова сімейка» та зі створення іграшки власноруч в техніці оригамі «Веселі кусачки».

         Якщо не завадить погода, усі заходи проводитимуться у сквері на майданчику перед обласною бібліотекою для дітей ім. Т.Г.Шевченка. Якщо буде дощ, сумувати теж не доведеться. Заходи для любителів почитати, погратися та проявити свої творчі здібності проходитимуть у кожному відділі бібліотеки. Протягом усього дня для відвідувачів проводитимуться безкоштовні екскурсії; презентації кращої літератури для дітей, представленої на книжкових виставках «Ура! Новинки!»,  «З книгою на канікулах сумувати ніколи», «Мистецтво маленьких чарівників», «Книжкові новинки з бібліотечної скриньки»; перегляди рекламно-інформаційних буктрейлерів серії «Країна книжкових фантазій». Запис до бібліотеки у цей день безкоштовний!

          Отже, запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до участі в Бібліофесті! Гарний настрій та позитивні емоції гарантуємо!

 

Loading...