На Кіровоградщині відбувся ІІ Відкритий пісенний фестиваль «З отчої криниці» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

  • Друк
  • Email

2 травня у селищі міського типу Вільшанка відбулося гучне дійство – Другий відкритий обласний дитячий пісенний фестиваль-конкурс «З отчої криниці».

У фестивалі взяли участь 84 конкурсанта. Вокалісти з усієї області з’їхалася  продемонструвати свої таланти. Та й насправді, було чим захоплюватися: обдарована молодь вражала сильними голосами та милувала сучасною українською піснею.

На свято пісні були запрошені шановані та досвідчені у цій справі члени журі – Народний артист України Мар’ян Гаденко та Заслужена артистка естрадного мистецтва Тетяна Мудра. Також до складу журі увійшли: призерка «Слов’янського базару 2015» Анна Твердоступ, лауреат пісенного фестивалю «Доля»  Катерина Чиквідзе.

Учасники конкурсу мали змогу спробувати себе (на вибір) у трьох номінаціях: сучасна естрадна пісня, авторська пісня та співана поезія, сучасна обробка народної пісні, у вікових категоріях – молодша, середня та старша групи.

Організовуючи цей захід, активісти «Благодійного фонду Ярослава Бублика» запланували для дітей не тільки конкурсну програму, а ще й розважальну. Учасники відвідали с. Осички, де помилувалися неймовірно красивими краєвидами.

Після виступу всіх конкурсантів, свято пісні продовжилося на головній площі Вільшанки, де було змонтовано сцену для Гала-концерту заходу. Саме там журі оголошувало переможців номінацій. А глядачі мали змогу їх почути та порадіти за їх перемогу.

Дипломами учасників конкурсу та цінними призами було нагороджено 84 учасники. З них у Гала-концерт, який проходив на головній площі Вільшанки, потрапило 29 фіналістів, які співали на великій сцені та отримали від фонду грошову винагороду у розмірі 200 грн. Приз глядацьких симпатій отримав Микита Романенко з Вільшанського району разом з фінансовим заохоченням у розмірі 500 грн.  А ось гран-прі пісенного конкурсу «З отчої криниці»  отримав гурт "HeartBeat" разом з 5000 гривень із села Побузьке Голованівського району. Вітаємо! Також було подаровано музичним школам районів області 15 сертифікатів на придбання радіомікрофонів.

На гала-концерті були й приємні сюрпризи! Порадували глядачів виступи Народного артиста України Мар’яна Гаденко та Заслуженої артистки естрадного мистецтва Тетяни Мудрої, фіналістів проекту «Х-фактор» гурту «Тріода»  та Анни Твердоступ.

 

Вітаємо переможців! Дякуємо організаторам! Дуже гарний та плідний на емоції день!

 

 

 

 

Останнє редагування Середа, 04 травня 2016 09:46
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація