В Кіровограді будівля філії Донецького медичного університету одна з кращих в Україні, - Олександр Квіташвілі

  • Друк
  • Email

Міністр охорони здоров'я України Олександр Квіташвілі побував у будівлі, де незабаром буде розміщено 2 факультети Донецького національного медичного університету ім. М.Горького.

"Влада області реально, не словом, а ділом допомогла Донецькому національному університету. Я бачу абсолютне розуміння того, що місто та область потребують навчального закладу, в якому готуватимуть нові кадри для медичних закладів" - про свої враження від побаченого Олександр Квіташвілі розповів ПЕРЕВЕСЛО.

Посадовець визнав, що завдяки вдалому географічному розташуванню філія має гарні перспективи для розвитку, адже зможе охопити усю центральну частину України, та пообіцяв усіляку підтримку для розвитку закладу з боку Міністерства. Олександр Квіташвілі від щирого серця подякував обласній владі та структурам Національної поліції України, у власності яких перебувала будівля за оперативне вирішення питання із розміщенням навчального закладу.

"Будівля філії Донецького медичного університету в Кіровограді – одна з кращих в Україні… Повірте мені, багато медичних університетів, які давно працюють, не мають таких корпусів" - підсумував Міністр.

 

За матеріалами ОДА

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація