У кіровоградській СДЮШОР-2 виховують олімпійців, але це не дає підстав робити в школі ремонт (ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

У кіровоградській СДЮШОР-2 – побудованій ще у 1990-х роках – за кілька десятиліть жодного разу не проводили ремонт. Зараз «олімпійський резерв» тренується у залах, де протікає дах, погане освітленням та зруйнована підлога.

Керівництво спортивної школи неодноразово зверталося до обласної ради з проханням виділити кошти на ремонт закладу. Але далі обіцянок справа не йшла. За підрахунками проектно-кошторисної документації, на ремонт спортивного закладу треба близько 3 млн гривень.

«Чекаємо, що вирішить обласна влада. Нам потрібен ремонт. Тренуватися у таких умовах – неможливо. Хоча наші спортсмени показують хороші результати на змаганнях різного рівня», – говорить заступник директора СДЮШОР-2 Олег Андрєєв.

 В управлінні фізичної культури та спорту Кіровоградської ОДА  заявили, що сподіваються вже цієї весни  знайти гроші на оновлення СДЮШОР-2.

«Надіюся, цього року питання щодо ремонту спортивної школи вирішиться», – коментує заступник начальника управління освіти науки молоді та спорту Кіровоградської ОДА Уляна Соколенко.

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація