Кіровоградці замовляють послуги і підробляють разом з Кабанчиком

  • Друк
  • Email

Добре, коли є можливість доручити комусь свої хатні клопоти та інші нагальні справи, втекти від рутини чи перевантажень. Таку можливість надає український сервіс Метнись Кабанчиком – сайт, на якому можна знайти помічників для будь-якої справи або стати виконавцем і мати стабільний підробіток. З минулого року сервіс працює в Кіровограді, і за цей час об’єднав декілька сотень містян.

Замовляючи послуги, люди хочуть отримати якість, гарний сервіс та заплатити за роботу доступну ціну. Шукачі підробітку, здатні виконати ці послуги, зацікавлені у можливості працювати на зручних умовах з гарантованим отриманням грошей. Ці побажання реалізовані для користувачів ресурсу: і підбір виконавців, і пошук підробітку на сайті зручний, швидкий та безпечний.

Які послуги замовляють жителі міста?

Жителі Кіровограду зацікавлені у різних послугах, але переважає все ж побутовий напрямок. Зокрема, популярністю користується категорія Сантехнік – приватний майстер значно швидше і якісніше вирішує проблеми замовників, аніж «комунальні» сантехніки. Така ж ситуація – з електриками, майстрами з дрібного ремонту та іншими спеціалістами. На сайті Метнись Кабанчиком передбачено більше 500 категорій послуг різного напрямку – від кур’єрів до репетиторів.

Показується работа Кировоград.pngПоказується работа Кировоград.pngДіє на сайті і категорія Біржа фрілансу – повноцінна площадка для замовлення послуг фрілансерів (і, відповідно, для пошуку роботи у цьому напрямку). Найбільш перспективні напрямки – копірайтинг, розробка сайтів та дизайн. Головна перевага цієї категорії – можливість шукати виконавців чи замовників по всій Україні, а не тільки в рідному місті.

Метнись Кабанчиком – сервіс, доступний всі бажаючим. Щоб стати замовником або виконавцем, достатньо зареєструватися. Зручне використання, економія часу та безпека приваблюють велику кількість містян – кількість користувачів невпинно зростає.

Останнє редагування Понеділок, 14 березня 2016 11:39
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація