Під тиском комунальникам таки помітили аварійні дерева (ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

На подвір’ї біля будинку на вулиці Варшавській, 2а у Кіровограді ростуть 40-річні тополі, більша частина яких – сухі.  Місцеві мешканці побоюються, що одного дня старі дерева можуть повалитися і забрати чиєсь життя.

«Ці дерева дуже небезпечні, ними ніхто ніколи не займався, не обрізав сухе гілля. Вони розрослися і засохли», – коментує Василь Григорович, місцевий мешканець.

Тутешні жителі розповідають, що під час сильних поривів вітру сухостій із дерев падає прямо на голову. А деякі дерева хиляться майже до долу.

«Біля дитячого майданчика дуже багато сухостою. Хвилюємося за безпеку дітей, які там бавляться», – скаржиться Валентина Федорівна, місцева жителька.

У КП «Кіровоград – благоустрій» повідомили, що вже отримували заявку від мешканців будинку щодо необхідності спиляти старі дерева. Утім сьогодні у комунальників на опрацюванні понад 3 тисячі звернень.

«Ми фізично не встигаємо оперативно обробляти всі заявки. Вже на наступному тижні ми обстежимо аварійні дерева на Варшавській 2а. Вирішимо, які сухі гілки маємо обрізати», – заявив головний інженер  КП «Кіровоград – благоустрій» Віктор Івашина.

«Народний контроль» за виконання обіцянки комунальників.

 

 

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація