Чим годують дітей у кіровоградських школах (ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

У  школах Кіровограда на харчування виділяється по 5 гривень на день на одного учні. У меню здебільшого – картопля,маленький шматочок  м’яса, солені овочі та узвар. Понад те, якість продуктів подекуди викликає сумніви.

«Ми готуємо з того, що пропонує держава. Якщо дитина не хоче їжі зі шкільної їдальні, маємо буфет із різноманітною випічкою», – говорить Наталя Ярова, заступник директора з навчально-виховної роботи школи № 6.

Сніданки,обіди для груп подовженого дня – таку систему на сьогодні пропонує держава для усіх шкіл Кіровоградської області. Цього року постачання продуктів у шкільні їдальні  відбувається за допомогою тендерних закупівель.

 Постачальник пропонує продукти за низькою ціною, що в свою чергу ставить якість продуктів під сумнів. Якщо, наприклад, це яловичина, то, зазвичай, відходи, якщо риба – то багато разів розморожена.

«Щоб залучати якомога більше учасників цього тендеру, потрібно щоби люди знали про конкурси. Якщо у них братимуть участь не лише фірми- посередники, які перепродують товар, а й безпосередньо виробник, то, звісно, і ціна буде нижчою, а якість кращою»,  – коментує заступник директора 24-ї школи, активістка «Народного контролю» Наталя  Вельгун.

 

 

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація