Кіровоградські міліціонери, які не пройшли переатестацію, продовжать службу в зоні АТО

  • Друк
  • Email

Ініціаторами рішення міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова пропонувати поліцейським, які не пройшли переатестацію в інших регіонах, продовжити службу в поліції Луганської і Донецької областей стали їхні начальники - полковник Юрій Покиньборода і генерал В'ячеслав Аброськін.

Про це написав речник МВС Артем Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що основна причина - це значний некомплект штатів. На Донеччині потрібно більше 2000 поліцейських, а на Луганщині 1000.

"Немає ким заповнити з професіоналів особливо у численних населених пунктах на самій лінії розмежування - дільничі, слідчі, оперативники. Пропонуватимуть службу обов'язково із врахуванням особистих моральних і ділових якостей поліцейського. Відверто скомпрометовані особи не потраплять на службу, шанс матимуть ті, хто просто не склав тести чи не пройшов співбесіду", - написав Шевченко.

Ті, хто погодиться, матимуть бажану можливість дослужити до пенсії.

"Таким чином буде виявлено реальний рівень патріотизму не переатестованого особового складу Нацполіції: хто реально готовий їхати захищати країну у надважких умовах передової. Цей кадровий склад виявиться особливо потрібним, якщо у майбутньому доведеться брати під контроль нині тимчасово окуповані населені пункти. Місцеві поліцейські можуть зірватися на зловживання внаслідок мотивів помсти", - додав він.

Переатестація всіх поліцейських в Україні закінчиться до кінця року.

 

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація