КІРОВОГРАД ПРОВІВ У ОСТАННЮ ПУТЬ ГЕРОЯ АТО ВАЛЕРІЯ БОЧАРНІКОВА

  • Друк
  • Email

Сьогодні, 26 січня, кіровоградці прийшли на Театральну площу Кіровограда, щоб віддати останню шану Герою АТО, командиру третього відділення третього мотопіхотного взводу третьої мотопіхотної роти 13 –го мотопіхотного батальйону сержанту Валерію Володимировичу Бочарнікову.

В останню путь військовослужбовця проводжали бойові побратими, представники міської та обласної влади, колеги по службі в органах    міліції, громадськість Кіровограда. Народився Валерії Бочарніков 10 грудня 1973 року на Житомирщині. По закінченні середньої  школи, відслужив строкову службу в армії. З 1993 по 1995 рік навчався у Кіровоградському вищому професійному училищі №9. А потім були майже 20 років служби в органах внутрішніх  справ на посадах від рядового до начальницького складу. На захисті громадського порядку Валерій Бочарніков проявив свої найкращі професійні якості, виявив відповідальне ставлення до своїх обов’язків.

 В зону АТО Валерій Бочарніков був мобілізований з Кіровограда у березні 2015 року. Служив у 13-му мотопіхотному батальйоні територіальної оборони “Чернігів-1” у     20 січня 2016 року, під час оборони укріплення підрозділу, у бойовому  зіткненні з ворогом сержант  Валерій Бочарніков  загинув смертю Героя від кульового поранення.        Сержант Бочарніков Валерій Володимирович до кінця з честю та гідністю виконав свій військовий обов’язок. Бойові поьратими відзначають, що він був щирим, відкритим, надзвичайно любив і цінував  життя, був хорошим товаришем і бойовим другом, завжди готовим прийти на допомогу іншим. 

Поховають Героя на малій батьківщині, в Овручському районі Житомирської області, де проживає його мама. 26 січня оголошено у Кіровограді Днем жалоби.   

Слава Героям!

  

Джерело: kr-rada.gov.ua

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація