Версія для друку

Кіровоградщина підтримає антикорупційні ініціативи, представлені на Форумі, – Михальонок

На Кіровоградщині, як і в країні загалом, більшість питань надалі продовжують вирішувати за гроші. Попри показову боротьбу влади з корупцією та поодинокі затримання хабарників, не вщухає продажність, беззаконня та безчинства.

Про це заявив лідер «Народного контролю» на Кіровоградщині Сергій Михальонок  під час Антикорупційного форуму у Києві.

 «Можемо говорити, що наш регіон один із головних  розплідників корупції та порушення  законів. Одним із гучних прецедентів стало перешкоджання Кіровоградським обласним управлінням  Держгеокадастру видачі законної землі учасникам АТО. Управління  порушує всі терміни та відтягує покрокове отримання землі. Ми із цим боремося, і доведемо, що повага, чесність, закон мають бути і будуть на першому місці», – наголосив Михальонок.

За його словами, протест українців, який ще не завершився, здатен збудувати нову Україну.

«Розпочався глобальний рух протидії корупційним схемам, які працюють роками. «Народний контроль» на Кіровоградщині уже почав активно втілювати Антикорупційний план. А масштабність антикорупційних ініціатив, які були представлені на Форумі, принесе тільки користь і підтримку на регіональних рівнях», – додав Сергій Михальонок.

Зазначимо, що, окрім Сергія Михальонка, від Кіровоградщини «Народний контроль»  також представляв голова Кіровоградської міської організації партії Віталій Винокуров.

 Нагадаємо, 23 грудня у Києві відбувся ІІ Антикорупційний форум. Його учасниками стали авторитетні громадські діячі, політики, яким довіряє суспільство. Загалом, захід зібрав понад 6 тисяч гостей.  

https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

 

Останнє редагування Четвер, 24 грудня 2015 16:23
Loading...