У Кіровограді нагородили переможців конкурсу «Майбутнє без СНІДу»

  • Друк
  • Email

Днями у Кіровоградському обласному дитячо-юнацькому центрі відбулося нагородження переможців конкурсу малюнків «Майбутнє без СНІДу», активну участь у якому взяли юні художники даного закладу та Художньої школи.

Ініціатори конкурсу -  представники Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/CНІД» розповідають, що всі малюнки юних художників були представлені на виставці 1 грудня, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Кожен відвідувач виставки мав можливість віддати свій голос за малюнок, який йому сподобався найбільше.

У результаті підрахунку голосів переможцями визначили малюнки Маші Овчеренко (15 років), Наталі Шарафутдінової (11 років) та Іванни Тарасенко (12 років).

- Дівчатам ми вручили подарунки та відзнаки, а всім учасникам конкурсу - подяки. Ми вдячні дітям та майстрам закладів за активну участь. Подібними заходами ми вкотре наголошуємо, що ми – за майбутнє без СНІДу! - кажуть організатори.

 

Прес-служба Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

 

 

 

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація