Тривають пошуки директорів 17 державних підприємств

  • Друк
  • Email

В Мінрегіоні триває конкурс на заміщення посад директорів ДП

Мінрегіон продовжує конкурс на заміщення вакантних посад директорів 17 державних підприємств. Триває прийом документів від кандидатів на посади керівників важливих для будівельної галузі підприємств - ДП «УКРДЕРЖБУДЕКСПЕРТИЗА», ДП «НДІБМВ», ДП «УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНИХ РОЗВІДУВАНЬ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА» та інших.

Підприємства, на які оголошено конкурс, є ключовими в сфері державної будівельної експертизи, виконання комплексних інженерно-технічних розвідувань для капітального будівництва та науково-технічної діяльності у галузі промисловості будівельних матеріалів і тому потребують ініціативних та рішучих керівників.

Взяти участь у відкритому конкурсному відборі мають змогу громадяни України, які відповідають встановленим вимогам та мають власне бачення шляхів вирішення проблем, які наразі є перед галуззю.

Для участі у конкурсному відборі кандидат має особисто або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  надати належним чином оформлений пакет документів. З переліком документів та вимогами, щодо їх оформлення можна ознайомитися ТУТ.

Нагадуємо, що прийом документів триває до 06.12.2015.

 

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація