Кіровоградськими активістами ініційовано діалог між владою та другим пологовим будинком (ВІДЕО)

  • Друк
  • Email

kirov

У Кіровограді «Народний контроль» продовжує підтримувати працівників Пологового будинку №2, які виступають проти об’єднання із іншим медичним закладом. Так, активісти ініціювали зустріч колективу із представниками місцевої влади.

Нагадаємо, у Кіровограді через так звану оптимізацію медичної сфери хочуть об’єднати перший та другий пологові будинки в один перинатальний центр. За словами завідуючої жіночою консультацією №3 Пологового будинку №2 Катерини Сулими, ні керівник міського управління, ні сам голова міської ради Іван Марковський із колективом не зустрічалися, щоб обговорити ситуацію, вислухати думку лікарів.

«Чуємо окремі репліки по радіо та читаємо в газетах… А чому не зустрітись з колективом і не обговорити все, як слід?», – дивується Катерина Сулима.

Під тиском координатора «Громадського руху «Народний контроль» Кіровоградщини Сергія Михальонка начальник профільного управління Оксана Макарук погодилася зустрітися із колективом та зняти інформаційну блокаду.

«Усе вирішується кулуарно. Але всі учасники процесу повинні знати, що відбувається. Всі повинні розуміти систему роботи. Зокрема, позиція «Народного контролю» чітка: має бути прозора система, важливі речі, проблеми не повинні вирішуватися за зачиненими дверима у кабінетах», – переконаний Сергій Михальонок.

Під час зустрічі із колективом Оксана Макарук намагалася переконати, що об’єднання пологових будинків допоможе зекономити значну суму коштів у міському бюджеті. Утім медики вважають інакше.

«Не можна знищувати те, що вже функціонує», – наголосив головний лікар Пологового будинку №2 Володимир Капко, який став ініціатором збору підписів кіровоградців, щоб через соціологічне опитування довести: їхній заклад потрібен громаді.

На думку працівник медичного закладу, замість вкладати кошти у ремонт фасаду першого пологового будинку, краще на ці гроші придбати нове обладнання. З цим погодився і координатор «Громадського руху «Народний контроль» Сергій Михальонок. Переконаний: гроші нині використовують не раціонально, їх необхідно направити на впровадження енергозберігаючих технологій та купівлю нового обладнання.

Врешті Оксана Макарук пообіцяла врахувати всі зауваження та пропозиції колективу.

«Народний контроль» і надалі стежитиме за розвитком ситуації.

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація