Клуб "Я живу!" - зустріч із дружинами Героїв неоголошеної війни

  • Друк
  • Email

19 червня 2015 р. у приміщенні ІАЦ ПЕРЕВЕСЛО волонтерами Громадського Руху «Народний Контроль» та представниками Союзу вірмен Кіровограда була проведена зустріч сімей загиблих та безвісти зниклих  в АТО Бійців Кіровограда.

Після травневої зустрічі психологічно реабілітаційного клубу «Я Живу!» родини з нетерпінням чекали цієї нагоди побачитися знову. 

Говорили про пошук натхнення і  малювали дерево життя...

Волонтер Романів Ірина, організатор зустрічі, розповіла: «Таки приємних моментів у волонтерстві багато. Один із них, особисто для мене – це зустрічі в клубі «Я Живу!», який з’явився по волі небес.  Вперше, коли ми зібралися в клубі «Я Живу!»  - для мене це був дуже хвилюючий момент. Відчуваю велику вдячність до цих сімей, які такою ціною зупиняють агресора. Дуже порадувала відкритість діточок і їхніх мам. Сердечно дякую всій команді, а також підтримці небайдужих людей. На закінчення зустрічі почула слова вдячності і головне питання: коли наступного разу?– а це найцінніше» 

Велика вдячність всім, хто сприяв організації цього заходу, особливо керівнику кіровоградського ГР «Народний Контроль»  Михальонку Сергію, голові  Союзу вірменської молоді України в Кіровоградській області Шагену Гезумяну,  представникам Союзу вірмен  України в Кіровоградській області, Вельгун Наталії, Всеукраїнському фонду "Крок за кроком", кампанії «Відкриваємо двері дітям» на Кіровоградщині, німецьким волонтерам з Дюссердольфу, проекту «Посилки доброти».

Останнє редагування Понеділок, 22 червня 2015 10:46
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація