Версія для друку

Допомога військовим як стиль життя (ФОТО)

На ПЕРЕВЕСЛІ, про що знають усі кіровоградські майданівці, збирається бомонд місцевого активу. Звідси ще з початку революції Гідності генеруються ідеї опору незаконності, корупції та байдужості. Тому з березня 2014 року постійний актив ГО «Кіровоградського Євромайдану» зародив волонтерський рух в Кіровограді. Починаючи з Майдану було зібрано і передано не одну машину з  військовим спорядженням, продуктами та медикаментами військовим.

Та не лише Бійцями опікуються волонтери, а й дітьми та сім’ями.

Вчора, вчергове, було передано допомогу сім’ї розвідника 3 полку кіровоградського спецназу. Нещодавно у бійця, який зараз захищає країну, народилася дитинка. Немовляткові було передано памперси, одяг, взуття та іграшки.

Олена Роміцина, громадська діячка,яка передасть, безпосередньо, сім’ї речі - подякувала волонтерам: «Хочу сказати, що одноразова допомога - це добре, але дуже цінується допомога, яка надається тривалий час. Вчасна і потрібна увага військовим на передовій, а також допомога їхнім сім’ям дає колосальні результати. Бійці спокійні, а це найголовніше. Неодноразово звертаючись до Сергія Михальонка отримувала тільки позитивні відповіді, і цього разу, за підтримки Михальонка, було передано сім’ї Жені такі потрібні одяг для немовлятки. Саме за підтримки Сергія Анатолійовича вперше, коли прийшла війна на наш поріг, почала надаватися допомога бійцям»

Сергій Михальонок, координатор ГО «Кіровоградський Євромайдан» та керівник ГР «Народний Контроль» не може залишатися осторонь чужої біди. Він допомагає військовим Кіровоградшини та їхнім дітям.

«Найголовніше, що ми можемо зробити – це весь час пам’ятати, що поруч живуть сімї, які не просячи допомоги її потребують. Ми намагаємося, можливо, навіть наперед розуміючи потреби покрити їх» - розповідає Михальонок

 

Останнє редагування Субота, 20 червня 2015 13:54
Loading...