Кіровоградщина прийняла ще дві родини зі Сходу (ФОТО)

  • Друк
  • Email

Показується IMG_4397.JPG

Рятувальники Кіровоградщини  допомогли в облаштуванні двох родин з Донеччини, повідомили редакції сайту "Перевесло" в прес-службі У ДСНС в області.

 

Наразі у Кіровоградській області знайшли прихисток більше 9500 громадян з районів проведення АТО. Одні розмістилися у родичів та близьких, іншим з облаштуванням та пошуком житла допомагають представники влади та рятувальники.


Протягом двох днів на залізничному вокзалі Кіровограда психолог Управління ДСНС Юлія Потупа зустріла дві молоді родини з Донецької області. Їм одразу ж була надана екстрена психологічна допомога та інформація щодо вирішення соціальних питань. 7 березня приїхала сім’я з чотирьох осіб – чоловік, дружина з 4-річними сином та донькою. Люди виїхали з Горлівки, де наразі дуже скрутна ситуація.

Показується IMG_4408.JPG

Місцем тимчасового проживання обрали с.Митрофанівку Новгородківського району, там зустріли представники місцевого підрозділу Управління ДСНС та голова сільради. У цьому ж селі, але в іншому приватному будинку проживатиме і сім’я з с.Первомайськ. Ця родина з двома маленькими дітьми приїхала до Кіровограда 8 березня. На новому місці проживання їх теж зустріли рятувальники. Умовами обидві сім’ї задоволені, адже проживатимуть у спокої та затишку.

Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація