Версія для друку

Кіровоградському 34-ому батальйону терміново необхідно 2 ноут-буки!!!

Волонтери "Української Варти", які опікуються кіровоградським 34-им мотопіхотним батальйоном просять у небайдужих кіровоградців, і не тільки, допомоги. Підроділу, який наразі після відпустки відправився знову на виконання бойового завдання, терміново потрібні 2 ноут-буки.

Читайте також: 34-ому мотопіхотному батальйону потрібна допомога по відновленню техніки

Про це волонтери "Української Варти" повідомили на своїй сторінці на Фейсбуці.

"Як вам відомо легендарний 34 батальйон знову змінив місце дислокації і на новому місці вже встигли з'явитися потреби. Наразі продовжуємо роботу з ремонту техніки, та є ще ряд проблем які потрібно вирішити. Списки, що вони надали ми потихеньку закриваємо, але хлопці дуже просять 2 ноутбуки. З урахуванням нинішньої ситуації ми вимушені звернутися до Вас по допомогу. Якщо ви маєте старий, але робочий, ноутбук, БУДЬ ЛАСКА, передайте його хлопцям. Вони будуть Вам надзвичайно вдячні", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Кіровоградський 34-ий батальйон потребує допомоги для облаштування нового місця дислокації (СПИСОК ПОТРЕБ)

Кошти на придбання ноут-буків можна перераховувати на платіжну картку організації в ПриватБанку - 5168 7423 4840 7465 на ім'я Смалиус Борис.

Останнє редагування Вівторок, 24 лютого 2015 16:46
Loading...