Головний пенітеціарник України представив нового начальника Кіровоградського слідчого ізолятора (ФОТО)

  • Друк
  • Email

Показується DSCN5221.JPG

Сьогодні, 24 лютого, в Кіровоградському слідчому ізоляторі в.о. начальника управління ДПтС України в області полковник внутрішньої служби Володимир Воробйов та заступник начальника управління підполковник внутрішньої служби Наталія Рогожко представили колективу новопризначеного начальника майора внутрішньої служби Андрія Логовського.
Про це 
повідомили редакції сайту "Перевесло" в прес-службі управління ДПтС України в Кіровоградській області.


Зачитавши наказ Голови Служби Володимира Палагнюка про призначення на посаду Андрія Юрійовича, Володимир Андрійович наголосив: «Що відтепер на плечах нового начальника особиста відповідальність, щодо стабілізації оперативної обстановки в слідчому ізоляторі, а завдяки досвідченості, розумній ініціативі та вимогливості, як від себе так і від колективу, є надія на успішне досягнення першочергових цілей». 


Андрій Логовський у пенітенціарній системі вже понад 15 років. Перед тим, як очолити Кіровоградський слідчий ізолятор він обіймав посаду Першого заступника начальника установи – заступника начальника установи з нагляду, безпеки та оперативної роботи Бучанської виправної колонії управління ДПтС України в м.Києві та Київській області (№85), а з 2013 року - заступника начальника установи із соціально-виховної та психологічної роботи – начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи Кіровоградської виправної колонії (№6).


За час перебування в займаній посаді та виконання обов’язків начальника слідчого ізолятору спостерігались позитивні тенденції, адже належна увага приділяється організації нагляду за засудженими та ув’язненими, дотримання ними режимних вимог, обшуковій роботі, проведенню профілактичної роботи з персоналом слідчого ізолятора. Вживаються заходи щодо підвищення ефективності та безпеки несення служби черговими змінами та персоналом, а також покращенню умов несення служби черговими змінами.

Останнє редагування Вівторок, 24 лютого 2015 16:26
Loading...

Прокоментувати:

Activate checkbox for comment *

Додаткова інформація